FAQ

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Tak, wymiana za pośrednictwem naszej platformy jest bezpieczna. Bezpieczeństwo transakcji zapewniają nasze algorytmy uzupełnione o dwuetapową weryfikację 2FA oraz szyfrowane połączenie SSL. Spółka Cryptonex posiada wpis do Rządowego rejestru działalności w zakresie walut wirtualnych pod nr. RDWW-112

Za pomocą platformy Cryptonex masz możliwość tylko i wyłącznie zakupu lub sprzedaży kryptowalut we własnym imieniu, wpłacając ją na własny portfel lub konto. Kupując lub sprzedając kryptowalute musisz mieć świadomość iż po dokonaniu transkacji są one nieodwracalne. Nie pośredniczymy w zakupie żadnych usług internetowych takich jak: konta, klucze, programy, dostępy itd. Nie prowadzimy również żadnego typu funduszy inwestycyjnych oraz z nimi nie współpracujemy, nasza platforma nie służy również do weryfikacji ofert pracy, uważaj na wszelkie ogłoszenia na olx, allegro i innych portalach, które kierują i namawiają do zakupu i przekazania kryptowaluty za pośrednictwem naszej witryny. Nigdy nie dokonuj transakcji za namową innych osób.

Cryptonex Sp. z o.o.

Ul. Ogłęczyzna 20A/12

31-589 Kraków

Email: Poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie

Poniedziałek – Piątek: od 9 do 17

Obecnie za pośrednictwem naszej platformy można dokonywać zakupu kryptowaluty Bitcoin do kwoty 4 000zł.  Wkrótce pojawią się inne kryptowaluty LTC oraz ETH. Udostępnimy również możliwość sprzedaż kryptowalut.

Wszystkie transakcje za pośrednictwem naszej platformy obsługiwane są automatycznie, po zaksięgowaniu oraz zweryfikowaniu wpłaty system przesyła na wskazany adres zakupione kryptowaluty, które księgują się na Państwa portfelu po około 15 minutach. Zdarzają się opóźnienia wynikające z obciążenia sieci blockchain (od nas niezależne), mogą powodować, że wpłaty pojawią się w Państwa portfelu nawet po kilkunastu godzinach.

Wszystkie transakcje w naszym kantorze weryfikowane są przez nasze systemy w celu blokowania podejrzanych działań. Transakcje podwyższonego ryzyka zgodnie z obowiązującym prawem zostają poddane weryfikacji AML.