Bezpieczeństwo

Zapoznaj się z zasadami i regułami, które wprowadziliśmy, by dbać o bezpieczeństwo twoich transakcji

Kantor Cryptonex.pl zapewnia bezpieczne połączenie SSL oparte na zaawansowanych algorytmach kryptograficznych.

Obustronna szyfrowana komunikacja stosowana w naszym kantorze jest podobna do tej, które oferują banki. Potwierdzeniem tego jest widoczne w pasku URL kłódka obok adresu witryny https://cryptonex.pl

Bardzo poważnie podchodzimy do kwestii bezpieczeństwa danych osobowych oraz ochrony tożsamości naszych klientów. Wszystkie dane, które udostępniają Państwo serwisowi Cryptonex, przechowywane są na zabezpieczonych serwerach. Newralgiczne dane personalne takie jak zdjęcia dokumentów przesyłane w procesie weryfikacji, zostają natychmiast trwale usunięte z serwera, co zapobiega jakiemukolwiek wyciekowi Państwa danych osobowych.

Proces transakcji zabezpieczony jest weryfikacją dwuskładnikową (2FA) z wykorzystaniem adresu email oraz nr telefonu, na który przychodzą kody SMS. Co gwarantuje, że nikt w twoim imieniu nie dokona transakcji kupna lub sprzedaży.

Wprowadziliśmy innowacyjny sposób transakcji z wykorzystaniem algorytmów, które identyfikują cię po adresie emial oraz numerze telefonu, z pominięciem rejestracji konta co eliminuję możliwość podejrzenia twoich danych, nr rachunków, adresów portfeli kryptowalut czy sprawdzenia historii transakcji w wypadku nieautoryzowanego dostępu do twojego konta.

Wszystkie transakcje przeprowadzane za pośrednictwem kantoru poddane są wielostopniowej weryfikacji, w celu zapobiegania prania pieniędzy oraz finansowania terroryzmu.

Proces weryfikacji tożsamości AML to standardowa procedura, którą przeprowadzamy jako instytucja zobowiązana na podstawie przepisów prawa w Polsce i Unii Europejskiej.

Sama weryfikacja to jednorazowy proces trwający 3 minuty, w którym za pośrednictwem udostępnionego przez nas dedykowanego formularza z szyfrowanym połączeniem przesyłasz nam wymagane dane, które następnie poddane są procesowi weryfikacje (zazwyczaj trwa to kilka minut). Po weryfikacji wszystkie przesłane pliki trwale usuwane są z serwera, co gwarantuje bezpieczeństwo i ochronę twojej tożsamości.

Jest to jednorazowa weryfikacja, po której przejściu będziesz dokonywał transakcji kupna, sprzedaży posługując się swoim już zweryfikowanym nr telefonu oraz adresem email, bez konieczności podawania dodatkowych danych.

Pamietaj, że transakcje w świecie kryptowalut to proces nieodwracalny. Bądź świadom gdzie przesyłasz swoje śrdoki. Kantor Cryptonex to platforma służąca do zakupu oraz sprzedaż kryptowalut we własnym imieniu.

Nie pośredniczy w zakupie żadnych usług internetowych takich jak: konta, klucze, programy, dostępy itd. Nie prowadzimy również żadnego typu funduszy inwestycyjnych oraz z nimi nie współpracujemy, nasza platforma nie służy również do weryfikacji ofert pracy, uważaj na wszelkie ogłoszenia na olx, allegro i innych portalach, które kierują i namawiają do zakupu i przekazania kryptowaluty za pośrednictwem naszej witryny.

Jeżeli otrzymałeś, jakakolwiek podejrzaną propozycję związaną z naszym kantorem poinformuj nas niezwłocznie za pośrednictwem formularza kontaktowego.